FRANCHISE

Yatırımcılara yönelik bilgileri aşağıda bulabilirsiniz

Bayilik Başvurusu


Kadıköy Çorbacısı olarak faaliyet gösterdiğimiz zaman içerisinde çorbaya ve çorbacılara bakış açısını değiştirecek bir anlayış içerisinde olduk. Ruhunu Kadıköy’ün sokaklarından alan, geleneksele yaptığı modern dokunuşlar ile yepyeni bir harman oluşturan tarzımız sizler tarafından çok beğenildi ve sevildi. Kaliteden ödün vermeden ve özenle hazırladığımız çorbalarımızı sizlere sunarken; güler yüzlü ekibimiz ve siz kıymetli müşterilerimizle beraber güzel bir bütünü oluşturduğumuza inanıyoruz. Sanat ile iç içe olan ilişkimiz hem işimizdeki başarıyı hem de sizlerle olan bağımızı güçlendirdi. Biz de Kadıköy Çorbacısı olarak, sizlerle daha fazla yerde buluşmak adına Franchise vermeye başladığımız haberini büyük bir sevinçle paylaşıyoruz.

Kurumsal bir marka oluşturmak için emin adımlarla ilerlediğimiz bu süreçte, işletmemizin vizyonunu ve misyonunu benimseyecek, iyi iletişim ve işletme becerilerine sahip yatırımcılarla iş yapma fikri bizleri oldukça heyecanlandırmakta.

Hizmet kalitesini muhafaza etmek adına nicelikten çok niteliğe verdiğimiz önemden dolayı sınırlı sayıda Franchise verilecektir.

Verilecek olan Franchise sistemsel bir yapıya sahip olup; faaliyet konusu perakendecilik işinin yer seçimi, kurulması, satış teknikleri, markanın kullanımı, personelinin eğitimi, işletmenin denetimini ve know-how unsurlarını içermektedir.

Gerekli niteliklere sahip olup sınırlı sayıda verilecek olan Franchise’dan yararlanmak ve bizlerle beraber büyümek isteyen değerli yatırımcıların Ön Bilgilendirme Formu'nu doldurup bize göndermeleri yeterli olacaktır.

Sizleri yakından tanıyabilmek ve kendimizi tanıtabilmek için yapacağımız yüz yüze görüşmelerde Franchising Sözleşmesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Your Cart
Pizza Chicked BBQ 26”, deep-pan, thin-crust $9.82
Beef Burger Large (500g) $9.82
Extra Burger Small (200g) $0.00
Weekend 20% OFF -$8.22
Order total:
$21.02
Devliery:
$3.99

Total:
$24.21
Go to checkout